A jegybankelnök elárulja, mitől fél
Nem attól félünk, hogy a jövő évi hiány nem fog teljesülni, attól tartunk, hogy amikor ezek az átmeneti adók kifutnak, akkor kevés lesz a költségvetés bevétele és egy újabb nagy hiány fog teremtődni, amit valahogy ellensúlyozni kell - mondta a HírTV Kontraszt című műsorában Simor András.