Médiatörvény: "...nem fognak januártól lapokat tízmilliós bírságokkal sújtani"
L. Simon László, a parlament kulturális és sajtóbizottságának elnöke szerint a médiatörvényt érő kritikák egy része politikai szándékú, másik része szakmai tévedéseken alapul, így teljesen jogtalan. A fideszes politikus azt mondta: a médiatanács csak a fokozatosság és az arányosság elve alapján szabhat ki bírságokat.