A Legónál nincs válság
Az első félévben éves összevetésben 24 százalékkal 9,1 milliárd dán koronára (1,2 milliárd euró) nőtt a Lego dán játékgyártó konszern bevétele, nettó nyeresége pedig 1,48 milliárdról 2 milliárd koronára ugrott fel - közölte a cég pénteken.