Eltüntették a Margit körútról a régi ipari minisztériumot
Befejezték a Margit körúton a volt Ipari Minisztérium bontását Budapesten. A napokban megkezdik az átadás-átvételt, és augusztus végére a kivitelezést végző Switelsky visszaadja a területet a beruházásért felelős Millenáris Széllkapu Nonprofit Kft.-nek – írja a szerdai Magyar Nemzet.