A világ legfélelemetesebb pályájára mehet jövőre a WTCC
Váratlan fejleménnyel rukkolt elő egy német szakportál: ha minden igaz, a Túraautó Világbajnokság (WTCC) mezőnye jövőre a félelmetes hírű Zöld Pokolba, azaz a Nürburgring-Nordschleifére is ellátogat. Állítólag a széria még arra is hajlandó a különleges helyszín kedvéért, hogy erre az egy alkalomra megváltoztassák a versenyformátumot.