Új nukleáris blokkról beszél az energiaügyi miniszter Az energiaügyi miniszter azt reméli, hogy tavasszal a képviselők nagy többsége megszavazza az új nukleáris termelőkapacitás kiépítését Magyarországon.
Legkorábban 2020-ban lehet új atomerőmű Pakson Legkorábban 2020-ban helyezhetik üzembe Pakson a tervezett két új atomerőművi blokkot - mondta Molnár Károly kutatás-fejlesztésért felelős tárca nélküli miniszter szerdán Pakson, ahol a kormányzati válságkezelő stratégiáról tartott fórumot.