Megpróbálta megmagyarázni a nyírmártonfalvi polgármester, hogy miért kellett tarra vágni az erdőt a lombkorona sétány építéséhez
Filemon Mihály állítja: már 2017-ben pályázott, így ha már akkor megkapta volna a pénzt, akkor még évekig lehetett volna gyönyörködni a lombokban.