Kényszerleszállás Varsóban: orrfutó nélkül landolt egy gép
Kényszerleszállást hajtott végre szerda este egy belföldi járat a varsói repülőtéren, halálos áldozatok nincsenek.
Kényszerleszállást hajtott végre szerda este egy belföldi járat a varsói repülőtéren, halálos áldozatok nincsenek.
Az egyik gép szárnya ki is gyulladt. New York-ban is történt egy hasonló baleset.
Evakuálni kellett egy repülőgép utasait pénteken a torontói Pearson repülőtéren, miután egy kaputól kivontatott üres gép ütközött a leszállás után várakozó géppel, és tűz keletkezett - közölte a két érintett légitársaság.
A Tokióba tartó repülőgép már csaknem félúton járt, amikor visszafordult Los Angelesbe.
Leszállás előtt lezuhant a lengyel légierő egy MiG-29 típusú harci repülőgépe Varsó közelében, a pilóta túlélte a balesetet.
Csehországban fotózták le a gépet, amelyről a Honvédelmi Minisztérium azt mondja, az nem kormánygép lesz.
Rövidesen hivatalosan is bejelentik, hogy többfunkciós kormánygépeket szerez be a honvédség számára az Orbán-kabinet – értesült a Magyar Nemzet. Úgy tudják, a legalább két Airbus a csődbe ment Air Berliné volt.
Mindig lenyűgöző egy Boeing 747-est menet közben látni, de amikor ehhez olyan különlegesség társul, mint a hó, akkor még szebb a látvány – erre jutott a Jumbót levideózó repülésrajongó.
A Moszkva és Zürich között közlekedő Swiss Airlines-járat business osztályán utazó 44 éves nő agresszívvá vált, amikor az utaskísérők megtagadták, hogy újabb pohár pezsgőt kapjon.
Cabin crew, boarding completed – halljuk minden egyes alkalommal a beszállítási folyamat végén, miután minden utas belépett a fedélzetre. Mindig a repülőgép valamelyik bal oldali ajtaján. De miért pont azon?
Néhány fiatal úgy döntött, megpróbálkoznak az ejtőernyőzés egy extrém változatával. Nem mellesleg a videó aktuálpolitikai áthallása sem gyenge.
Repülésbiztonsági szakemberek szerint nem jó ötlet a feladott poggyászba tenni a laptopot, pláne nem a pipereholmik mellé. Ez a kombináció ugyanis tűz- és robbanásveszélyes lehet.
A GE olyan 3D-nyomtatóval rukkolt elő, amellyel közveltenül számítógépről lehet "kinyomtatni" az akár 1 méteres átmérőjű alkatrészeket a repülőgépekhez.