Debrecen feljelenti az egyik akkugyárat
A város büntetőfeljelentést tesz, amiért a Semcorp vélhetően környezetszennyezést okozott a felszín alatti vizekben. Debrecen emellett szigorú kivizsgálást kér a környezetvédelmi hatóságtól, adott esetben a gyár leállíttatását.