Gépfegyverrel lőtték fejbe a rendőrt Bőnyben
A Győrhöz közeli Bőnyben reggel öltek meg egy rendőrt, a 76 éves támadó is megsérült. A rendőrök tervezett házkutatást akartak tartani nála, ezért lőtt. Az idős férfi azzal fenyegetőzött, aki közelebb megy, lelövi.