A Néprajzi Múzeum főigazgatójának tetszene a Városligetbe tervezett épület
Kemecsi Lajos, a Néprajzi Múzeum igazgatója azt mondta, szerinte minden igényt kielégítene a Városligetbe tervezett új múzeumépület, ráadásul az egy mostani betonparkoló helyére épülne és nem venne el zöldterületet.