Az orvosok is ezt ajánlják: ne mobilozzunk vezetés közben
Az orvosoknak a dohányzás elleni és a biztonsági öv használata melletti tanácsadás mintájára figyelmeztetniük kellene betegeiket, hogy ne küldjenek szöveges üzeneteket és ne használják mobiltelefonjukat autóvezetés közben - írja egy amerikai orvos a New England Journal of Medicine című szaklap legfrissebb számában.