Részleges látogatási tilalom egy nyíregyházi kórházban
Vírusfertőzés miatt részleges látogatási és felvételi tilalom lépett érvénybe kedden a Sántha Kálmán Mentális Egészségközpont és Szakkórház Nonprofit Kft. nyíregyházi gerontopszichiátriai osztályán - tájékoztatott az Egészségügyi Holding Zrt. sajtófőnöke.