Megmentették a szegedi állomás vécéjében hagyott kiskutyát – fotó
A szegedi vasútállomás vécéjében hagyott valaki egy kiskutyát. Dobozban volt a fekete színű kölyök, valószínűleg így szabadultak meg tőle. Vasúti dolgozók találtak rá, akik szóltak az állatvédőknek.