Vannak, akik a mostani válságban is növelni tudták vagyonukat
A tőzsdei összeomlás ugyan mindenkinek megártott, de néhányan könnyebben jöttek ki belőle
A tőzsdei összeomlás ugyan mindenkinek megártott, de néhányan könnyebben jöttek ki belőle
Téved, aki azt hiszi, hogy a Zoom titkosítása végponttól végpontig tart, még akkor is, ha egyes marketinganyagok szerint így van, sőt még a Zoom weboldala ezt is sugallja.
Van, aki az önként vállal karantén idején sem szeretne lemondani egy kellemes iszogatásról a barátokkal (sőt akár idegenekkel), és ez könnyen megoldható az internet segítségével.
Az otthoni munkavégzésre való átállással a Zoom nevű videokonferencia-alkalmazás népszerűsége is nagyot nőtt. És vannak olyanok, akiknek még járványügyi vészhelyzetben is nagy kedvük van trollkodni.
Úgy tűnik, meglehetősen lazán kezelte a privátszférát a Zoom alkalmazás iOS-es változata: felhasználói adatokat osztott meg a Facebookkal, azokról is, akik nem is regisztráltak a közösségi oldalra. Mostanra kijavították.
A Coolpix P950 sok tekintetben olyan, mint a P900-as elődje, a legfontosabb részletekben azonban előrébb lépett a Nikon.
Aggasztó hibára bukkant egy kiberbiztonsági szakértő a macOS-re is elérhető Zoom alkalmazásban. A probléma miatt szinte bármelyik Apple-gép webkamerájára idegenek csatlakozhatnak rá.
A napokban bemutatta a Nikon a P900-as gép utódját, ami minden eddiginél nagyobb zoomra képes.
Nemcsak a Chrome-hoz, a Microsoft Edge-hez is vannak bővítmények (bár ezek száma nem mérhető össze). Az alábbi Edge-bővítménnyel akár minden felkeresett weboldalhoz egyedi nagyítást állíthatunk be.