Dopeman szerint a Tisza a kisfaszúak pártja

Orbán Viktor kedvenc rappere ezt Ruszin-Szendi Romulusz fegyverviselési ügyéből vezette le.

  • HVG

Digitális Polgári Kör toborzóvideóba ágyazott, cizelláltnak aligha nevezhető politikai kritikát fogalmazott meg Dopeman csütörtöki videójában, amiben azt fejtegeti többek között, hogy szerinte „a Tisza a kisfaszúak pártja”.

„Engem napi szinten fenyegetnek a kommentszekcióban, de nem járok puskával a közönségtalálkozókra”, kezdte a reflexióját, bizonyára Ruszin-Szendi Romuluszra utalva, akiről nemrég kiderült, hogy a pulóvere alatt pisztollyal tarthatott lakossági fórumot. Ahogy arról beszámoltunk, a politikust a Magyar Nemzet szerint Tényi István jelentette fel lőfegyverviselés miatt, ezután rendőri intézkedés volt az otthonában, és lefoglalták a lőfegyverét, amihez állítása szerint van engedélye.

„Állítólag a nép is gyűlöl, mégsincsenek testőreim. Na, ez az igazán nagyfaszú dolog”, folytatta Dopeman. „Most már kezdem azt érezni, hogy a Tisza a kisfaszúak pártja, bár félek attól, hogy ezek után ellepi a netet a tiszások által gyártott big dick picture-ök hulláma. Csatlakozzatok a DPK-hoz, ott béke van”, zárta szavait.

Ahogy ismert, Dopeman rögtön tagja lett az Orbán Viktor által alapított első számú Digitális Polgári Körnek, ezután pedig bejelentette, hogy ő is alapít egy sajátot. Azóta már adott neki interjút a miniszterelnök, aki vele és Rákay Philippel tartott röpgyűlést a Karmelitában. Legutóbb egy közvélemény-kutatással hívta fel magára a figyelmet, amiben az eredmények összesen a választók 101 százalékának véleményét „mérték fel”, természetesen a Fidesz javára.

Dopeman szerint Orbán egy „zen man”, Magyar Péter a gyűlölet papja

A rapper, aki elsők között csatlakozott a Digitális Polgári Körhöz, többek között arról is beszélt, hogy még Majkát is neki köszönheti az ország.

Hozzászólások