Megvolt a Magyar–Karácsony-tárgyalás, és abban egyetértettek, hogy hallgatnak róla
Nem tudni, miről volt szó, és miben egyezett meg a főpolgármester és a Tisza elnöke, de abban biztos, hogy egyikük sem mond semmit a tárgyalásuk után.
Nem tudni, miről volt szó, és miben egyezett meg a főpolgármester és a Tisza elnöke, de abban biztos, hogy egyikük sem mond semmit a tárgyalásuk után.
Most megint divat az „antipárt” jelleg, ami nem idegen a politikában, a rendszerváltáskor a Fidesz farmerdzsekis, hosszú hajas sikerei is ebből táplálkoztak.
Egyelőre nem tudni, lesz-e utódja, és ha igen, akkor ki követi majd őt.
Kiderült, nincs magyar adófizetői pénz abban a két isztriai, tengerparti villában, amelyek a Horvátországi Magyarok Demokratikus Közösségéé, és amelyekre Hadházy Ákos hívta fel a figyelmet. A szervezet szerint gyerekek táboroznak ott.
A Tisza Párt elnöke Lantos Csaba és Nagy Márton béremelésére reagált.
Az ellenség az ötletgazda Alapjogokért Központ szerint a woke ideológia, ami egyfajta új kommunizmus, és trendi globalista kiadásban támadja az Isten, haza, család hármasát.
Magyar Péternek nincs más jövedelme az EP-s fizetésén kívül, annak a felét pedig eljótékonykodja, de korábban jól keresett az állami cégeknél – derül ki a friss vagyonnyilatkozatából. Közzétette saját bevallását a Tisza többi EP-képviselője is.
A Magyar–Karácsony-megbeszélés fontos eleme lesz, hogy a főpolgármester hogyan kívánja biztosítani a közgyűlési többséget ősztől. Kérdés, mire jutnak.
Újra az Emberi Jogok Európai Bíróságához fordul Iványi Gábor, miután a hozzá kötődő intézményeket a NAV inkasszója lehetetleníti el.
A vádhatóság meg is szüntette az ezzel kapcsolatos nyomozásokat, és azt is jelezte: sosem volt a Gattyán-ügy nyomozója a Partizánnak nyilatkozó volt NAV-os pénzügyőr, aki a politikai szálat emlegette.
A miniszterelnök erről tájékoztatta Ursula von der Leyen bizottsági elnököt is. Orbán úgy véli, kiváló munkát fog végezni Várhelyi, ahogy eddig is.
Kiderült, hogy a Tisza vezető politikusai szerint most nem is a kormány a legnagyobb ellenségük.
A miniszterelnök kedvenc fesztiválján arra is kíváncsiak voltunk, mi a benyomásuk Magyar Péterről a résztvevőknek.
Magyar Péter pártja közleményben kommentálta Orbán Viktor tusnádfürdői beszédét, amelyben a miniszterelnök a Tisza Pártról is tett megjegyzést.
Az elmúlt években sosem látott kapcsolatokat sikerült kiépíteni az Egyesült Államokban, aminek hatására az amerikai véleményvezérek többsége magyarbaráttá vált – nyilatkozta a HVG-nek az Orbán-kormány politikai igazgatója Tusnádfürdőn.
„Ha legközelebb azt hallják, hogy bármire (kórházi klímára, ugye) nincs pénz, gondoljanak arra, hogy legalább a miniszterelnök kényelmesen utazgat!” – írta Hadházy Ákos.
Folytatódik az orvosból lett politikusok összecsapása.
Kelemen Hunor RMDSZ-elnök szavai alapján erre azért nem lehet mérget venni.
„Nagyon jónak tartottam, hogy az országot ne árasszák el iszlamista terroristák, és tessék, ahol elárasztották, ott most baj van.”