A PayPal teljesíti az ukránok régi kívánságát
Az ukrajnai PayPal-felhasználók mostantól külföldre is küldhetnek pénzt, illetve onnan fogadhatnak is segítséget.
Az ukrajnai PayPal-felhasználók mostantól külföldre is küldhetnek pénzt, illetve onnan fogadhatnak is segítséget.
A szerkezetet a japán Hitachi építette, még 2016-ban. A rekordok könyvébe ugyanakkor csak 2019-ben került be.
Egy furcsa élőlény borzalja a kedélyeket a Thaiföldön: olyan kígyóra bukkanhattak, aminek a bőrén szőr is van.
Beszédes adatokat tett közzé Ukrajna, de azt, hogy tényleg így van-e, nehéz megmondani.
Még az Apollo-17 repülése során gyűjtötték be az űrhajósok azokat a holdmintákat, amik azóta is érintetlenül hevernek egy speciális tárolóban. A NASA azonban már nagyon szeretné felnyitni, és ezt hamarosan meg is teszi.
A Meta egy szabálymódosítással lehetővé tette, hogy a facebookozók sokkal szabadabban fogalmazhassanak véleményt az orosz elnökről és az orosz katonákról, de mostanra visszavonulót fújtak.
Vlagyimir Putyin orosz elnök néhány napja készültségbe helyezte a nukleáris erőket. Nyugati elemzők szerint ez csak figyelemelterelésként szolgáló fenyegetés, és remélhetőleg az is marad. Mert egy nukleáris csapásnak valóban súlyosabb következményei lennének. Még annál is, amire elsőre gondol.
Az Android 13 második fejlesztői változata alapján az alkalmazásoknak a jövőben engedélyt kell kérniük, hogy értesítést küldhessenek a telefonra.
Már a Twitteren és a Telegramon is terjednek a felvételek az Ukrajnában látott KUB-BLA nevű drónokról.
Kihajtott állapotban egy feje tetejére állított L betűre emlékeztet a Samsung legújabb, részben hajtható okostelefont leíró szabadalma.
A NASA marsjárója, a Perseverance kamerája előtt három porördög is megjelent nemrég. Az ezekről készített képeket animációba fűzte össze a szervezet egyik mérnöke.
Három új középkategóriás telefont mutatott be a Samsung. A Galaxy A73, a Galaxy A53 és a Galaxy A33 is 5G-képes mobil, a tárhelyük pedig akár 1 TB-ra is bővíthető.
Szeptemberben indult volna közös EU–Oroszország program keretében egy marsjáró, de az Európai Űrügynökség (ESA) kihátrált ebből.
A Massachusettsi Műszaki Egyetemen fejlesztett Mini Cheetah végsebessége korábban 9 km/h volt, most azonban jóval gyorsabban is képes mozogni.
A képzeletbeli ranglistát eddig Törökország vezette, de Vlagyimir Putyin hátországa beelőzte.
Jól nézze meg az alábbi képet: hosszú évek kutatómunkája és rengeteg pénz eredménye.
A Facebook-csoportok nagy veszélye, hogy olyan bejegyzések is megjelenhetnek benne, amik egyáltalán nem valósak. A szolgáltatás mögötti anyacég ezért egy új beállítást kezd elterjeszteni, ami szerintük nehezebbé teszi a hazugságok terjesztőinek dolgát.