Ötmilliárdos üzemi veszteség a Malévnál

A Malév Rt. üzemi eredménye az idei első négy hónapban mínusz ötmilliárd forint volt, hasonlóan a tavalyi év azonos időszakához, de ez egymilliárd forinttal kedvezőbb a tervezettnél.

  • unknown unknown
Ötmilliárdos üzemi veszteség a Malévnál
Az idei tervek szerint az üzemi veszteség kétmilliárd forint lesz az év végén, szemben a tavalyi négymilliárd forintos negatív eredménnyel - mondta Sándor László, a légitársaság elnök-vezérigazgatója szerdán. A Malév a menetrend szerinti járatok után 2004 első öt hónapjában 34,5 milliárd forint bevételt könyvelt el, szemben a tavaly azonos időszaki 30,5 milliárd forinttal.



Sándor szerint bár a Malév alulfinanszírozott és eladósodott társaság, ma jóval értékesebb mint évekkel korábban, amit a piaci pozíciók erősödésével indokolt. (MTI)
Útmutató cégvezetőknek

Útmutató cégvezetőknek

Mennyit ér a cégem?

A cégértékelés egy bonyolult, összetett folyamat, vannak azonban széles körben elfogadott értékelési módszerek, amelyek erre alkalmazhatók.