Kihívások és lehetőségek – mire számítanak az európai vállalkozások?
Összességében pozitív növekedési kilátásokról számoltak be az európai vállalkozások az Eurobarométer friss felmérése szerint.
Nyolc boltot és száznál több dolgozót érint a Gusta élelmiszer üzletlánc átszervezése – írta szerdán a Hajdú-Bihari Napló.
Zubor Sándor, a Csemege Plusz Kft. ügyvezetőjének tájékoztatása szerint „mivel a válság javában tart, a további veszteség elkerülése miatt kellett úgy dönteniük, hogy valamennyi bolt működését felfüggesztik, illetve átszervezik a még nagyobb károk elkerülésére”. A dolgozók közel felének azonban újra lesz munkája, mert a hat debreceni üzletből négyben – új tulajdonossal – még ezen a héten újraindul az értékesítés – olvasható a Hajdú-bihari Naplóban.
Összességében pozitív növekedési kilátásokról számoltak be az európai vállalkozások az Eurobarométer friss felmérése szerint.
Összefoglaló a kedvezményes konstrukciók feltételeiről: mire, milyen feltételekkel lehet igényelni ilyen forrást?
Főszabály szerint a munkabért forintban kell fizetni. Vannak azonban kivételek, amely esetekben ettől el lehet térni.
Az idénymunkásokat foglalkoztató vállalkozásoknak kihívás a szabályok szigorodása.
Politikusokat, és résztvevőket kérdeztük Tusványoson arról, hogy el tudják-e képzelni, hogy a Fidesz 2026-ban ellenzékbe kerül.