Szexi, és a profitot is növeli, de hogyan kapcsolódhat egy kisebb cég ehhez a trendhez?
Ötlépcsős útiterv a fenntarthatósági célkitűzések az üzleti stratégiába építéséhez.
Az IMF szerint hivatalos tárgyalások az új hitelkeretről ebben a fázisban nem várhatók - írja a Napi Gazdaság.
Fellegi Tamás tárca nélküli miniszter informális megbeszéléseken találkozik Washingtonban az IMF-küldöttség vezetőjével, Christoph Rosenberggel, de hivatalos tárgyalások az új hitelkeretről ebben a fázisban nem várhatók - közölte a Nemzetközi Valutaalap a Reuters-szel a Napi Gazdaság szerint.
A Reuters megkeresésére az IMF magyarországi küldöttségének vezetője írásban válaszolva elmondta, Fellegi mostani washingtoni látogatásán hivatalos tárgyalások nem várhatók ebben a fázisban. "Ahogy már korábban elmondtuk, a tárgyalások megkezdése teljes mértékben a magyar kormánytól függ" - tette hozzá Rosenberg.
A hivatalos tárgyalások akkor kezdődhetnek meg, ha a magyar kormány tényleges lépéseket tesz szilárd elkötelezettséget mutatva az olyan politikai kérdések ügyében, amelyek a makrogazdasági stabilitást érintik - ismételte el. A sikeres tárgyalások érdekében kritikusan fontos az európai hatóságok támogatása.
A múlt héten szerdán a miniszter sajtóirodája azt közölte a Dow Jones hírügynökséggel, hogy Fellegi Tamás tárca nélküli miniszter ezen a héten informális megbeszéléseket tart a Nemzetközi Valutaalap (IMF) képviselőivel Washingtonban. Az akkori közlemény szerint a megbeszélések célja, hogy előmozdítsa a Magyarországgal kötendő lehetséges készenléti hitelmegállapodásról szóló hivatalos tárgyalások megkezdésének előkészületeit.
Ötlépcsős útiterv a fenntarthatósági célkitűzések az üzleti stratégiába építéséhez.
Összefoglaló az aktív pályázatok legfontosabb feltételeiről: kik pályázhatnak, mekkora összeget lehet igényelni, mire fordítható az elnyert támogatás.
Javult a vállalkozások alkupozíciója: az árak konszolidálódtak, a kockázati prémiumok csökkentek, van verseny. Érdemes élni a lehetőségekkel.
Milyen jogi megfelelési követelményekre kell figyelnie a vállalkozásoknak, ha MI-alapú eszközöket használnak a munkaügyi területeken?
Már érthető, miért rendeltek 3000 darab új, kínainak tűnő nyomkövetős okosórát a hatóságok, miközben ennek csak alig több mint a harmada van használatban raboknál és bűnügyi felügyelet alatt állóknál. Az eszköz pontossága mellett az is kérdés, van-e jogalap távol tartani azokat, akiket veszélyesnek ítéltek a védett személyekre nézve.