Online adatszolgáltatási kötelezettség
Külföldi vállalkozások esetén lehetőség vagy kötelezettség az online adatszolgáltatás?
A nemzetgazdasági miniszternek fog beszámolni Vida Ildikó arról, hogy a korrupciós vizsgálat nyomán mire jutottak a NAV-nál – írja a 444.hu.
A Magyar Nemzet november 5-i számában Vida Ildikó NAV-elnök elismerte, hogy ő az egyik, akit korrupciós gyanúval kitiltottak az Egyesült Államokból, majd olyan vállalást tett ugyanebben az interjúban, hogy a vádat komolyan veszik, ezért vizsgálati csoportot állítanak fel, amelyet természetesen személyesen ő fog felügyelni.
A 444.hu egy hónappal ezelőtt kérdezte meg a NAV-ot, hogy kik lesznek a tagjai a vizsgálati csoportnak, mit fognak vizsgálni, mikor kezdik meg a működésüket, és mikorra várhatóak az eredmények. A NAV sajtóosztálya most válaszolt, egészen pontosan annyit, hogy: “A vizsgálati csoport megkezdte a működését, melynek eredményéről a nemzetgazdasági miniszternek fog beszámolni.”

Külföldi vállalkozások esetén lehetőség vagy kötelezettség az online adatszolgáltatás?
Hogyan és mikor lehet elrendelni a rendkívüli munkavégzést?
Óriási már a zaj a közösségi médiában. Érdemes még pénzt költeni a tartalommarketingre? Hogyan lehet ezt jól csinálni?
Az ingatlan bérleti díja és a kapcsolódó költségek elszámolhatók a költségként? Milyen járulékokat kell fizetni?