Feszültség és konfliktus a szervezetben – Hogyan kezelhető?
Az egészséges csapatműködés és az eredményesség szempontjából kulcskérdés, hogyan kezeli a cégvezető a konfliktusokat.
A lakóhely szerinti szavazókörben kellene voksolnia a vasárnapi, kiemelt fontosságú népszavazáson a görögöknek, sokuknak ehhez utaznia kellene, de az olyan sokba kerül, hogy a bankautomatákból kivehető napi 60 euró nem lesz elég a költségekre, ezért lemaradnak a voksolásról.
Több mint 19 ezer szavazóládát szállítottak ki Görögországban a vasárnap kezdődő népszavazásra - jelentette Athénból a görög parlament épülete elől az M1 aktuális csatorna helyszíni tudósítója. Az elmúlt napokkal ellentétben szombaton nem tartottak nagygyűlést az épület előtti téren. Azt ugyanakkor megerősítette a tudósító, hogy nő a feszültség a referendumot támogatók és az ellenzők között.
Beszámolt arról is, hogy mindenkinek a lakóhelye szerinti szavazókörben kell voksolnia, de a jelenleg napi 60 euróban korlátozott, bankból felvehető összeg sokszor nem fedezi az utazási költségeket, ezért többen azt mondták, hogy távol maradnak a szavazástól.
Vasárnap történelmi jelentőségű népszavazást rendeznek Görögországban arról, hogy hajlandó-e a lakosság elfogadni a nemzetközi hitelezőknek az országgal szemben támasztott követelményeit, vagy inkább elutasítja a megállapodásért cserébe feltételül szabott reformintézkedések bevezetését. Európai uniós vezetők szerint ha a „nem”-ek lesznek többségben (most nagyon szoros az állás a közvéleménykutatások szerint), akkor az könnyen oda vezethet, hogy az eurózónát el kell hagynia Görögországnak és akár az EU-ból is ki kell lépniük a görögöknek.
Az egészséges csapatműködés és az eredményesség szempontjából kulcskérdés, hogyan kezeli a cégvezető a konfliktusokat.
A vállalkozások belső problémáiból eredő pénzügyi válságok jelentős része elkerülhető lenne. Mutatjuk hogyan.
Összefoglaló a kedvezményes konstrukciók feltételeiről: mire, milyen feltételekkel lehet igényelni ilyen forrást?
A sikeres cégfelvásárlás alapja az előre megtervezett finanszírozási háttér. Milyen szempontokat szükséges feltétlenül szem előtt tartani ennek során.
Soha ennyi ígéret nem hangzott el még a pártvezetőtől, mint Nagykanizsán. A részletek ugyan még homályban maradtak, de kiderült, hogyan készülnek a forró őszre Magyar Péterék.
Ha a politikai ellenfelét cigányozva, zsidózva bélyegzi meg valaki, okkal felháborodást vált ki. Ha a fogyatékkal élőkhöz hasonlítja, nincs tiltakozás. Hogy éli meg ezt az, aki tényleg fogyatékkal él?
Az egészségügyi államtitkár anyja egyszer megpofozta Gyurcsányt.
Az atomerőműben súlyos a kár, de sugárveszély egyelőre nincs. Akkor minden rendben? Egyáltalán nem.