Online adatszolgáltatási kötelezettség
Külföldi vállalkozások esetén lehetőség vagy kötelezettség az online adatszolgáltatás?
Egy alkalmazott szivárogtatott információkat arról, hol, és miért ütött ki a tűz kedd délelőtt.
Egy felforrósdott lámpa okozhatta a kedd délelőtti tüzet az etyeki Korda-stúdióban - mondta az ATV-nek egy neve elhallgatását kérő alkalmazott. Egy felforrósodott lámpa dőlhetett a díszletre, ezért üthetett ki a tűz az 5-ös stúdióban.

A Népszava információi szerint a kár akár az 50 milliárd forintot is elérheti, a stúdió munkatársa ugyanakkor ezt az összeget túlzónak érzi, bár a világszínvonalú lámpapark és a díszlet mellett több drága berendezés is elégett a tűzben. Mint mondta, a Robin Hood című filmből még hátra lett volna egy jelenet, ezért újra kell építeniük a díszletet.

A forgatás éppen szünetelt, amikor a tűz fellángolt, így nem sérült meg senki.

A katasztrófavédelem nem erősítette meg az ATV információját, mint mondták, hetek kérdése, hogy a több száz köbméternyi égett anyakban megtalálják a bizonyítékot.
A Midatlantic produkció cég vezetője, Adam Goodman egyelőre csak annyit tudott mondani, hogy a forgatást folytatják.
Külföldi vállalkozások esetén lehetőség vagy kötelezettség az online adatszolgáltatás?
Hogyan és mikor lehet elrendelni a rendkívüli munkavégzést?
Óriási már a zaj a közösségi médiában. Érdemes még pénzt költeni a tartalommarketingre? Hogyan lehet ezt jól csinálni?
Az ingatlan bérleti díja és a kapcsolódó költségek elszámolhatók a költségként? Milyen járulékokat kell fizetni?
A rendkívül szerteágazó botránynak már legalább négy része van.