Jogszabályi megfelelés az akkumulátorgyártás hulladékkezelésében – mit ír elő az EU és Magyarország?
A szabályozás egyre szigorúbb, a megfelelés jogi kötelezettség és stratégiai kérdés is.
A 444 korábban arról írt, a felcsúti milliárdos 500 milliárd forintnyi összeget kínálhat a TVN-ért.
„Nincs tudomásunk arról, hogy az említett médiacég eladó lenne” – közölte a TV2 Csoport a Media1-gyel. A lap azután kereste meg a médiacsoportot, hogy a 444.hu csütörtök reggel arról írt, a cég tulajdonosa, Vida József megvásárolná az egyik lengyel kereskedelmi csatornát, a TVN-t.
A 444.hu azt írta, a TVN-re régóta fáj a foga a lengyel jobboldalnak, de mivel pénzük nincs rá, a Mészáros Lőrinc tulajdonában lévő TV2 segítheti őket a befolyás megszerzésében. A lap szerint a legnézettebb és legbefolyásosabb politikai műsorokat sugárzó TVN 500 milliárd forintnak megfelelő összegbe kerülhet.
A jobboldali PiS tévévásárlási szándéka a választási vereséget követően fogalmazódott meg, miután elvesztették a kontrollt a propagandacsatornaként használt közszolgálati televízió felett.
A szabályozás egyre szigorúbb, a megfelelés jogi kötelezettség és stratégiai kérdés is.
Van egy piaci szegmens, amely feltámadni látszik, de a megrendelő fejével kell gondolkodni.
Egy akvizíció során a vételár mellett az adózási következményeket is hasznos számba venni a tranzakció tervezésekor.
A képzések támogatása segíti az alkalmazkodóképességet és a termelékenység javítását – a vállalkozások széles köre számára érhető el ehhez pályázati forrás.
Lezárult a nyomozás a parkfenntartási biznisz néven ismert ügyben. Az ügy főszereplője tavaly őszi kihallgatásán elismerte, hogy irreálisan magas összegeket kaptak azokért a kertészeti munkákért, amelyeket különböző önkormányzatoknak végeztek – értesült a HVG.
Kiara Lord posztolt egy szelfit.
A világ valaha élt leggazdagabb emberének nevét Nyugat-Afrikán kívül szinte senki nem hallotta, de mi a helyzet a többiekkel?