Online adatszolgáltatási kötelezettség
Külföldi vállalkozások esetén lehetőség vagy kötelezettség az online adatszolgáltatás?
Bár Magyar Péter cáfolta az eredetiségét, a miniszterelnök még osztja a Tisza Párt állítólagos „kiszivárgott” gazdasági programját.
„Minden, amit tudni kell a tiszás megszorító csomagról”-felütéssel tett közzé bejegyzést a miniszterelnök a Facebook-oldalán, amelyben pontokba szedve ismertette a Tisza állítólagos gazdasági csomagját.
A bejegyzés alapját a kormányközeli Index cikke szolgáltatta, amelyben azt állították, hogy eljutott hozzájuk a legnagyobb ellenzéki párt gazdasági programja. Magyar Péter, a Tisza elnöke az írás „minden szavát” „hazugságnak” nevezte, cáfolta, hogy az abban foglaltak a párt programjának felelnének meg.
Orbán a cáfolatot figyelmen kívül hagyva már promózta a saját oldalán a cikket.

A mostani posztban az állítólagos jövedelemadó-emelés mellett fontosnak tartotta belevenni a felsorolásba az állítólagos „eb- és macskaadót”. (Egyébként ebadó jelenleg is létezik, legalábbis opcionálisan, az önkormányzatok helyi adóként vethetnek ki ilyet.)
Külföldi vállalkozások esetén lehetőség vagy kötelezettség az online adatszolgáltatás?
Hogyan és mikor lehet elrendelni a rendkívüli munkavégzést?
Óriási már a zaj a közösségi médiában. Érdemes még pénzt költeni a tartalommarketingre? Hogyan lehet ezt jól csinálni?
Az ingatlan bérleti díja és a kapcsolódó költségek elszámolhatók a költségként? Milyen járulékokat kell fizetni?