A tettesek az épület ablakrácsát elvágva jutottak be a helyiségbe - mondta a még hétfőn történt bűncselekményről Buda Bernadett, a szekszárdi rendőrkapitányság sajtóreferense.
A rablást kedden jelentették be a rendőrségen. A város viszonylag forgalmas helyén, a Csatári-toroknál található játéktermet vélhetően hétfő hajnalban rabolták ki - tette hozzá a sajtóreferens.