Nyaraljon izgalmasabban, mint Orbán Viktor a távoli horvát szigeten, delfinekkel és földalatti labirintussal
Bemutatjuk Lastovót, ahol nem csak a föld felett, hanem alatta is lehet túrázni.
Ma délután hallgatja meg a Fidesz-KDNP-frakciószövetség Schmitt Pál házelnököt, akit Orbán Viktor kormányfő, a Fidesz elnöke államfőjelöltnek javasolt a kormánypárti képviselőknek.
A Fidesz-KDNP kedden Balogh András thaiföldi nagykövetet, az MSZP köztársaságielnök-jelöltjét hallgatta meg. A képviselőcsoport akkori ülése után Lázár János, a Fidesz frakcióvezetője azt mondta, az MSZP alkalmas jelöltet állított a köztársaságielnök-jelölés "versenyében".
A hivatalos államfőjelölés határideje péntek 12 óra, a választás jövő kedden lesz az Országgyűlésben. A képviselők minden valószínűség szerint két jelölt közül választhatnak majd, ők Schmitt Pál és Balogh András. Az új államfő augusztus 5-én lép hivatalba.
Bemutatjuk Lastovót, ahol nem csak a föld felett, hanem alatta is lehet túrázni.
Lapunk korábbi moszkvai tudósítóját Kacskovics Mihály Béla kérdezte.