A kismamák a gondozási könyv felmutatásával ingyenesen vehetik igénybe a komáromi tömegközlekedési eszközöket. Németh Tamás, a Vértes Volán Zrt. vezérigazgatója elmondta, hogy az érintettek egy igazolást is kiválthatnak, így nem a bizalmas információkat tartalmazó gondozási kiskönyvet kell felmutatniuk, hanem a társaság által kiállított dokumentumot.
Díjmentesen utazhatnak a kismamák Komáromban
December elsejétől díjmentesen utazhatnak a komáromi helyi járatokon és a városon belül közlekedő helyközi autóbuszokon a várandós kismamák, mert a utazás költségeit az önkormányzat fedezi - írta szerdai számában a 24 Óra.

Több dolog miatt is kilógnak régiós társaik közül a magyar szupergazdagok
Orbán Viktor szerint akinek nincs lakása, az nem polgár
A miniszterelnök Digitális Polgári Köröknek küldött heti hírlevelében úgy véli, ha van amerikai álom, van magyar álom is: a saját otthon.