Zelenszkij Brüsszelben: Ukrajna nem adhat fel területeket
Az európai támogatás a tettre készek koalíciójának kiállását jelenti, amelynek Magyarország nem tagja.
Budapesten tárgyal kedd délelőtt Orbán Viktor miniszterelnök és Robert Fico szlovák kormányfő - közölte Havasi Bertalan, a Miniszterelnöki Sajtóiroda vezetője hétfőn.
A négyszemközti tárgyalás után a magyar és a szlovák kormány több tagja is részt vesz az Országházban tartandó plenáris egyeztetésen, majd kétoldalú megállapodások aláírására kerül sor.
A programot délben a két miniszterelnök sajtónyilatkozata zárja - közölte Havasi Bertalan. Hozzátette, Orbán Viktor ezután Strasbourgba indul, ahol felszólal az Európai Parlament Magyarországgal foglalkozó vitájában, majd nemzetközi sajtótájékoztatót tart a helyszínen.
Az európai támogatás a tettre készek koalíciójának kiállását jelenti, amelynek Magyarország nem tagja.
Biztosítékot akar, hogy Oroszország nem avatkozik be a választásokba.
Ez alig egy héten belül már a negyedik eset.
Egy szerencsésé az 1,4 milliárd forintos főnyeremény.
Horváth László nem ellensége a fesztiváloknak úgy általában, vannak köztük jók is, például az MCC Feszt.
A Fellininél és Pasolininél is játszó színész 87 éves volt.