Megint nem volt telitalálat a skandináv lottón

A Szerencsejáték Zrt. tájékoztatása szerint az október 16-án megtartott 42. heti Skandináv lottó sorsoláson a következő számokat húzták:

  • MTI MTI
Megint nem volt telitalálat a skandináv lottón

Első számsorsolás: 1 (egy), 5 (öt), 8 (nyolc), 17 (tizenhét), 28 (huszonnyolc), 29 (huszonkilenc), 35 (harmincöt)

Második számsorsolás: 1 (egy), 4 (négy), 9 (kilenc), 28 (huszonnyolc), 30 (harminc), 32 (harminckettő), 35 (harmincöt) 

Nyeremények: 7 találatos szelvény nem volt; a 6 találatosokra egyenként 254 735; az 5 találatosokra 5670; a 4 találatosokra 1160 forintot fizetnek.

Tíz évbe telt, mire rájöttünk, hogyan lehet tökéletes a bécsi szelet – Wolfgang Puck és fia a HVG-nek

Tíz évbe telt, mire rájöttünk, hogyan lehet tökéletes a bécsi szelet – Wolfgang Puck és fia a HVG-nek

Budapesten is kitart a jó minőség mellett Wolfgang Puck és fia, Byron Lazaroff-Puck – deklaráltan meg is kérik az árát. A világ egyik legismertebb séfje ma is töretlenül aktív a globális étteremhálózatának ügyeiben, de a Spago éttermeket már fiára bízza. Apát és fiát a menü összeállításáról, az öröklés terhéről, egymással való viszonyukról és arról is kérdeztük, milyen kést használnak. Arról is szó esett, hogy miben erősek a budapesti piacok.