Lehetett-e újabb pilóta-öngyilkosság az Air India júniusi tragédiája?
Nemcsak a gépeket kell karbantartani, hanem a pilóták lelkét is.
Marihuánaültetvényt találtak házkutatás során egy fővárosi lakásban a rendőrök, az ott lakó férfit őrizetbe vették és indítványozták előzetes letartóztatását.
A házkutatás még szerdán zajlott a XIV. kerületi Mogyoródi úti lakásban, ahol egy szakszerűen kialakított ültetvényt találtak, annak minden kellékével együtt. A lakás tulajdonosa az egyik szobában egy több mint négy négyzetméteres fóliasátrat állított fel, amelyben különböző növekedési stádiumban lévő – a botanikus szakértő véleménye szerint – kannabisz növényeket nevelt.
A kialakított rendszer megfelelő vízellátottságot, fényt és légcserét is biztosított az egyedek számára. A gyanúsított a növények megfelelő szárításáról is gondoskodott, azokat egy szekrényből kialakított rejtekhelyen tárolta.
A lakásban talált növényeket, növényi származékokat, növekedést serkentő szereket, lefagyasztott – közel egy kilogramm – kábítószergyanús anyagot a nyomozók lefoglalták és a férfit előállították.
Az ott lakó 34 éves férfi ellen kábítószer-kereskedelem és kábítószer-termesztés bűntett elkövetésének megalapozott gyanúja miatt indítanak eljárást – közölte a rendőrség.
Nemcsak a gépeket kell karbantartani, hanem a pilóták lelkét is.
A háború mellett harc folyik az élelmiszerért, és repedezik a klánok és a Hamász hallgatólagos paktuma.
Vihart kavart a Kneecap fellépése a Sziget Fesztiválon, a kormány után több mint 150 művész is azt követelte, hogy mondják le a koncertet.
Az influenszernek bíróság elé kellett állnia, de hozzászólása még a bírót is megnevettette.