„Ha rendes nyugdíjat kapnánk, nem lenne szükség a 30 ezer forintra” – miért dolgozik több mint százezer nyugdíjas Magyarországon?
Tavaly már 125 ezer fölé nőtt a nyugdíj mellett dolgozók száma.
Barcson hiába várták a menekülteket, nem érkeztek meg, Opatovacnál szétválasztották a szír és nem szír menekülteket, Hegyeshalomnál egyelőre csend van, Zákányra most érkeznek az újabb menekültcsapatok.
A legutolsó vonat az éjszaka folyamán hagyta el a zákányi állomást, ezen az M1 tudósítója szerint 200-300 migráns utazott Hegyeshalom irányába. Azóta nem történt semmi egészen kedd reggel fél 9 körülig: akkor a rendőrség megindult a zöldhatár felé, ahol Horvátország felől újabb bevándorlók érkeztek.
Opatovacnál kettéválasztották a szír és nem szír menekülteket, akik arra várnak, hogy bejuthassanak a regisztrációs pontokba. Az elsőségért dulakodás, vita alakult ki a köztévé tudósítója szerint, aki azt is elmondta: "egyre több ázsiai vonású arcot látni", többet, mint korábban.
Hegyeshalomnál csend van, 10-11 körül érkezik egy 14 kocsis szerelvény, 1500-1600 menekülttel, de nem ez lesz az egyedüli vonat ma. A nickelsdorfi táborban egyre több a katona, az éjszakát pár száz menekült töltötte ott, mindenkinek volt sátor a feje felett a 4-5 fokos hidegben.
Barcson hiába várták éjfélre az 500-600 migránst Horvátországból. A horvátok azt mondták korábban a magyar hatóságoknak, hogy éjfél körül és hajnalban is várható bevándorlók érkezése Barcsra. Menekültek egy csoportja elindult Hegyeshalom felé, a nap folyamán várják a következő csoport érkezését.
Tavaly már 125 ezer fölé nőtt a nyugdíj mellett dolgozók száma.
A tanárok bérét meg kellene háromszorozni, de Mészáros Lőrinc vagyonát csak egyszet lehet elvenni.
Húszévnyi lefelé nivellálás után érkeztünk meg ide. Vélemény.
Németh jelenleg a Fidesz parlamenti frakciójának szóvivője.
Múltkor is megígérte, aztán változtak. Szavazzon, ön hisz-e a miniszternek.
Újabb divattrendet teremtene az aranylabdás portugál támadó vagy valami egészen más oka van?
Igyekeznek javítani a munkaerő-hatékonyságon.
A lap szerint a Fideszen belül is törésvonalakat okoz az egyre szélsőségesebb kormányzás.