Egy nyírmadai gyümölcsös tulajdonosa vasárnap jelentette a rendőrségen, hogy ismeretlen tettesek leszedték és ellopták 30-40 kilogramm meggyét. A gazda néhány napja permetezett Mospilan 20 SG rovarölőszerrel, a gyümölcs még emberi fogyasztásra alkalmatlan, egészségre ártalmas - közölte a rendőrség. Arra figyelmeztetnek, hogy aki a környéken ismeretlen eredetű meggyet evett, azonnal forduljon orvoshoz, illetve ha a gyümölcslopásról bármilyen információja van, hívja a 112-t.
Mérgező meggyet loptak Nyírmadán
A gyümölcs frissen volt permetezve, ezért veszélyes.