Több éve elhunyt nő holttestére bukkantak munkások Pesterzsébeten – írja az Origo. A lap információi szerint a munkások egy árverezés előtt álló, Szent Erzsébet téri lakásból ürítették ki a lomokat, amikor megtalálták az emberi maradványokat a felhalmozott dobozok között.
Az Origo megkeresésére a rendőrség közölte: bűncselekményre utaló körülmény nem merült fel, és a holttest vélhetően több éve a lakásban lehetett. „A Budapesti Rendőr-főkapitányság közigazgatási hatósági eljárás keretében, szakértők bevonásával vizsgálja a körülményeket” – fogalmaztak.