Lomtalanítás közben találtak rá egy több éve halott nő holttestére egy pesterzsébeti lakásban

A rendőrség szerint nem merült fel bűncselekmény gyanúja.

  • HVG

Több éve elhunyt nő holttestére bukkantak munkások Pesterzsébeten – írja az Origo. A lap információi szerint a munkások egy árverezés előtt álló, Szent Erzsébet téri lakásból ürítették ki a lomokat, amikor megtalálták az emberi maradványokat a felhalmozott dobozok között.

Az Origo megkeresésére a rendőrség közölte: bűncselekményre utaló körülmény nem merült fel, és a holttest vélhetően több éve a lakásban lehetett. „A Budapesti Rendőr-főkapitányság közigazgatási hatósági eljárás keretében, szakértők bevonásával vizsgálja a körülményeket” – fogalmaztak.

Hozzászólások