Bécsben startol a Tisza európai kampánykörútja Orbán Anitával

A külföldön élő magyarokkal és a többi érdeklődővel találkoznak, hogy egy olyan országról beszéljenek, ahova nemcsak ellátogatni jó, de hazatérni is - írják. Az első állomás Bécs.

  • HVG

„A héten elindul az európai körutunk. Az első megálló: Bécs” - jelentette be hétfőn este közösségi oldalán Orbán Anita, a Tisza külügyi vezetője.

„A csapat már nagyon készül, mindenki izgatottan várja az indulást”, vele együtt - írta. „Beszélgessünk és személyesen is megismerjük egymás történeteit”, a cél egy „egy működő, emberséges Magyarország”, „ahová jó hazalátogatni, és ahová érdemes visszatérni” - fogalmazott a külföldi kampányturnét beharangozva.

Magyar Péter januárban jelentette be, hogy az ellenzéki párt külügyi vezetője, új arca Orbán Anita, aki „tapasztalt diplomata és egyben a legmagasabbra jutó magyar női vezető a nemzetközi üzleti világban”. Orbán Anita londoni topmenedzseri pozícióból tért haza, róla itt olvashat tovább.

Hozzászólások