Ma megindítjuk az egymillió kézfogás nevű akciósorozatunkat – jelentette be Orbán Viktor miniszterelnök szombat reggel a Facebook-oldalára feltöltött videós bejegyzésében.
A kormányfő azt kérte „a Fidesz híveitől, támogatóitól, jelöltjeitől, hogy keressenek fel minél több embert, és a nap végére, ha összesítjük, akkor legyen meg az egymillió kézfogás”.
Ennek az akciónak a részeként a ránk eső kézfogás mennyiséget mi is leszállítjuk a mai nap során – mondta a miniszterelnök (a Fidesz elnöke).
https://hvg.hu/itthon/20260410_orban-viktor-kampany-interju-ronai-egon