Miért veszélyes halogatni a digitalizációt? Cégvezetőként ezeket érdemes átgondolnia!
Aki időben cselekszik, hatékonyabban működik és pályázatokhoz, új piacokhoz is hozzáférhet.
Rekordbevételre tett szert tavaly a Puma, és idén, valamint jövőre is komoly növekedést vár a vezető európai sportszergyártó.
A francia LVMH luxuscsoporthoz tartozó vállalat értékesítési árbevétele 11,2 százalékkal 3,01 milliárd euróra nőtt tavaly, az üzemi eredmény 8,6 százalékkal 333,2 millió euróra emelkedett. Adózás után 230,1 millió euró maradt, 13,8 százalékkal több az egy évvel korábbinál.
A társaság vezetése arra számít, hogy az idén és jövőre a felső határhoz közeli, egyszámjegyű lesz a forgalom növekedése, és a bevétel 2015-ben eléri a négymilliárd eurót.
Aki időben cselekszik, hatékonyabban működik és pályázatokhoz, új piacokhoz is hozzáférhet.
Bővült azon fejlesztési lehetőségek köre, amelyekre a Demján Sándor Tőkeprogramban forrást igényelhetnek a vállalkozások.
Javult a vállalkozások alkupozíciója: az árak konszolidálódtak, a kockázati prémiumok csökkentek, van verseny. Érdemes élni a lehetőségekkel.
Már egyetlen, megfelelően kiválasztott MI-eszköz révén is jelentős hatékonyságnövekedést érhetnek el a kisebb cégek is.
A Blinken OSA Archívum most közzétett dokumentumai mindennél beszédesebbek.