Itt az új MNB-program: jön a minősített vállalati hitel
Új minősített hitelterméke vezet be a Magyar Nemzeti Bank. Milyen előnyöket tartogat ez a lehetőség a vállalkozások számára?
Néhány éven belül több ezer új lakás épül majd meg a fővárosban.
Egy-két éven belül mintegy 8200 lakás készülhet el a fővárosban az összesen 230, már futó vagy tervezés alatt álló, legalább négylakásos házprojekt keretében – írja az Otthon Centrum adatai alapján csütörtöki számában a Világgazdaság.
A cikk szerint a százlakásosnál nagyobb projektek közel négyötöde a IX., XI., XIII. és XIV. kerületben fut, ezek közül a XIII.-ban zajlik az ilyen beruházások bő negyven százaléka.
A lap arról ír, hogy négyszeres a különbség az V. és a XXIII. kerület négyzetméterárai között; Budán az átlagos fajlagos ár 721 ezer, a pesti belső kerületekben 695 ezer, míg a külsőkben 443 ezer forint.
Új minősített hitelterméke vezet be a Magyar Nemzeti Bank. Milyen előnyöket tartogat ez a lehetőség a vállalkozások számára?
Mit mutatnak a kutatási adatok? Kell aggódni a munkahelyek elvesztése miatt?
Változásokat jelentettek be a Demján Sándor Tőkeprogramhoz kapcsolódó Demján Sándor Tanácsadási Voucher Programban.
A cégértékelés egy bonyolult, összetett folyamat, vannak azonban széles körben elfogadott értékelési módszerek, amelyek erre alkalmazhatók.
Összeomlott a békéscsabai vonal.
Három hete írt a belügyminiszternek Györfi Mihály, de nem jött válasz.