Ki volt a gazdagabb, Elon Musk vagy Dzsingisz kán?
A világ valaha élt leggazdagabb emberének nevét Nyugat-Afrikán kívül szinte senki nem hallotta, de mi a helyzet a többiekkel?
Papírra rajzolt "buborékrendszer", abszurd részletességgel ábrázolt lakóterek, lefejezésre váró férfi, cetlikre írt feljegyzések és apró rajzok - Lenmechanika címmel fiatal képzőművészek alkotásaiból látható kiállítás csütörtöktől a budapesti Ernst Múzeumban.
A Fiatal Képzőművészek Stúdiója Egyesület által rendezett kiállítás komplexen akarja bemutatni a festészetet, nemcsak mint falakon függő, már kész tárgyakat, hanem a "létrejövés közbenségére" próbál hangsúlyt helyezni. A tárlatnak köszönhetően látható, hogy a festészethez mennyiféle módon és mennyiféle technikával lehet viszonyulni, így az összes itt lévő tárgyról el lehet mondani, hogy festmény - mutatott rá a kurátor. Az augusztus 31-ig látható tárlat a Na, mi van? Kortárs Magyar Művészeti Körkép kiállítás-sorozat része, amelyet a Reneszánsz Év keretében szervezett a Műcsarnok.
A világ valaha élt leggazdagabb emberének nevét Nyugat-Afrikán kívül szinte senki nem hallotta, de mi a helyzet a többiekkel?
A HVG információi szerint egyre több a hasonló ügy.
Talán mindenki halott már Bugyiról és Taktaharkányról, ám ezeken kívül is rengeteg érdekes nevű település van Magyarországon. Játsszon velünk!
Az 51 éves brit szakember húsz éven át dolgozott a Red Bullnál.
Kiara Lord posztolt egy szelfit.
Ez már a második alkalom.
Egyelőre nem tudni, hogy milyen oldalt törtek fel.
Az ügyben érintett lehet egy magyar kölcsönügylet is.