A csütörtökön megnyílt háromnapos vásár Közép-, Kelet- és Dél-Európa művészeti termésére összpontosít. Bécs mint "művészeti hely" vonzerejét mutatja, hogy ebben az évben minden korábbinál több, 33 kiállítóhely vesz részt ebből a térségből a Viennafairen - mondta a megnyitón Matthias Limbeck, a Reed Exhibitions Messe bécsi vásárközpontjának igazgatója. Idén öt magyar galéria mutatkozik be a seregszemlén: az acb, a Faur Zsófi - Ráday és az Inda Galéria, a Kisterem P.P. Fény Kft., valamint a Viltin Galéria. A Viennafair az osztrák kortárs művészek alkotásaiból is minden évben széles merítést nyújt, idén 43 osztrák galéria képviselteti magát a vásáron.
Bécsben randevúznak Európa galériái
A Viennafair kortárs képzőművészeti vásáron ad randevút egymásnak és a műkereskedőknek több mint 120 európai kiállítóhely a hét végén Bécsben.
Magyar Péter: Erre kértünk és erre kaptunk felhatalmazást - ÉLŐ
A miniszterelnök sajtótájékoztatót tart a rendkívüli ülésen megszavazott alkotmánymódosítás után.
Orbán Viktor: „A jogtalanul pozícióba ültetett új elnök nem lehet törvényes, így a döntései sem lesznek azok”
Török Gábor: Orbán ne utazzon a vébére, ha szerinte vége a demokráciának
Magyar Péter: „Most tényleg kipukkadt a lufi. Vége van”
Gulyás Gergely lemondott a Fidesz-frakció vezetéséről
Havasi Bertalant „megdöbbentette” Gulyás lemondása
Dull Szabolcs Gulyás lemondásáról: Jóval válságosabb időket él át a Fidesz, mint az kívülről látszik
Savlekötő vagy savcsökkentő? Nem mindegy, mivel kezeljük a refluxot
Orbán János Dénes a 412 milliójáról: Minden szabályosan zajlott
A legújabb terv: Kőbányára vinnék a Magyar Nemzeti Galériát
Bohár Dániel saját médiacéget alapított a Megafon szétesése előtt
Az MMA-n tartott laudációt a Kuruc.info holokauszttagadó rovatának volt szerzője
Magyar Péternek felajánlották a Mercedes gyárátadóján, hogy vigye el egy körre az új, C osztályos elektromos autót
Napszemüveges csoportképpel állt ki a Tisza-frakció az Ábrahám Róbert által vaksága miatt gúnyolt Kátai-Németh Vilmos mellett
Ábrahám azóta már Deák Dániellel is összeveszett a kijelentése miatt.
Őrizetbe vették Putyin legnagyobb politikai ellenfelét
A háborúellenes Borisz Nagyezsgyint az otthonából vitték el a rendőrök.