„Ebbe a tükörbe nehéz belenézni” – unokájuk fotózta végig Marika és Sándor tízéves búcsúját
Szajki Bálint fotóriporter éveken át dokumentálta, ahogy nagymamája otthon ápolja súlyos beteg nagypapáját.
A színész az Aziz Ansari által írt és rendezett Good Fortune című film forgatásán esett el.
Keanu Reeves a sérüléséről a The Late Show című talkshow-ban beszélt, ahol elárulta, hogy “a térdkalácsa úgy megrepedt, mint egy krumplichips.” A forgatás alatt ezért többször is mankóval fotózták le a színészt – írja a Blikk.
“Egy jelenetet forgattam Aziz Ansarival és Seth Rogennel, és hideg merülésben voltunk. Imádtam, ott álltam, és befejeztük a jelenetet, és tudod, amikor fázol és trappolsz, hogy felmelegítsd magad? Ezt csináltam, amikor bementem egy szobába, ahol szőnyegek voltak leterítve a padlóra” – emlékezett vissza a színész a balesetre. Elmondása szerint a szobába érve a szőnyeg miatt nem látta, hogy a padlóban van egy mélyedés, amibe belelépve elesett.
“Lassított felvételben estem el. A karommal tudtam tompítani az esést, de a térdem nem mozdult, és alám került és beütöttem. A térdkalácsom beütöttem, ami megrepedt, mint egy krumplichips” – magyarázta.
Sérülése ellenére végigcsinálta a vígjáték forgatását, nem kellett miatta leállítani.
Szajki Bálint fotóriporter éveken át dokumentálta, ahogy nagymamája otthon ápolja súlyos beteg nagypapáját.
A tanárok bérét meg kellene háromszorozni, de Mészáros Lőrinc vagyonát csak egyszet lehet elvenni.
Múktkor is megígérte, aztán változtak. Szavazzon, ön hisz-e a miniszternek.
Igyekeznek javítani a munkaerő-hatékonyságon.
Németh jelenleg a Fidesz parlamenti frakciójának szóvivője.
A veszteséges bababolt most a belvárosban próbál szerencsét.
A lap szerint a Fideszen belül is törésvonalakat okoz az egyre szélsőségesebb kormányzás.