A Marca című lap beszámolója szerint az 54. percben szakadt félbe a Recreativo Linense Saladillo Algesiras elleni bajnoki mérkőzése. A Linense 1-0-ra vezetett, amikor két játékos lökdösődni kezdett, ebből alakult ki egy hatalmas tömegverekedés, amibe a pályán lévőkön kívül néhány játéktérre berohanó szurkoló is bekapcsolódott.
A bíró lefújta a mérkőzést, az öltözőbe küldte a játékosokat, ahol mindkét együttest arról tájékoztatta, hogy kilenc-kilenc futballistát kiállítottnak nyilvánít. A tizenkilencedik vétkes már korábban, a mérkőzésen megkapta a piros lapját.
"Ketten tényleg verekedtek, a többiek szét akarták választani őket, a nézők pedig akkor mentek be a pályára, amikor látták, hogy nem sikerül helyreállítani a rendet" - mondta Sebastian Naranjo, a Linense vezetőedzője a botrány után. "A játékvezető túlreagálta a történteket."
Tömegverekedés és tizenkilenc piros lap egy focimeccsen
Tizenkilenc labdarúgót állított ki a játékvezető egy hetedosztályú spanyol bajnoki mérkőzésen.
Foci-vb 2026
Súlyos hibát találtak a FIFA rendszereiben, bárki beleszólhatott volna a vb közvetítésébe
Van-e esélye bárkinek meglepetést okozni az angolok ellen? – bemutatjuk a foci-vb L csoportjának csapatait
41 évesen még képes a csodára Cristiano Ronaldo? – bemutatjuk a foci-vb K csoportjának csapatait
Egy félidőnyi jó játékkal legyőzte Szenegált a francia válogatott
Kórházi fertőzések: Rékassy Balázs orvos is „sokkal rosszabb állapotban kapta vissza” édesanyját a kórházból
Leváltották a Nemzeti Nyomozó Iroda igazgatóját
Durván fölemeli a Tisza-kormány az államilag támogatott hitelek kamatozását a cégek számára
Az Európai Bíróság elkaszálta a Fidesz-féle kötelező akciózást
„Az utolsó eurócentért is küzdeni fogunk” - Magyar Péter beköszönt az EU-csúcsról
Első alkalommal vehet részt és képviseli hazánkat miniszterelnökként EU-csúcson Magyar Péter.