És akkor Orbán azzal fenyeget, hogy ráteszi a kezét a gázcsapra
Trump és Putyin Ukrajnáról tárgyalt; a magyar kormány az építőipar legnagyobbjainak segítene; a májusi hideg reggelek miatt lesz nagyobb az inflációkövető adóemelés.
A listavezető, őszi bajnok Győr hazai környezetben 2-1-re nyert az újonc Eger együttese ellen a labdarúgó OTP Bank Liga 15. fordulójának első szombati mérkőzésén.
Pintér Attila vezetőedzőnek ez volt a 75. összecsapása a győriek kispadján.
OTP Bank Liga, 15. forduló:
Győri ETO FC-Egri FC 2-1 (2-1)
Győr, 3000 néző, v.: Oláh
gólszerzők: Kamber (12.), Koltai (15.), illetve Németh N. (32.)
sárga lap: Trajkovic (45.), Pátkai (67.), Strestík (90.), illetve Kovács G. (64.), Albert (71.)
Győr:
Stevanovic - Tokody, Lipták, Takács Á., Völgyi - Pátkai, Kamber (Kronaveter, 73.), Trajkovic (Nicorec, 50.) - Varga R. (Andric, 59.), Strestík, Koltai
Eger:
Brljak - Balog Zs., Kovács G., Mecinovic, Piller - Albert, Kabele (Horváth Z., 74.), Németh N., Pavicevic (Dobric, 79.), Farkas Á. (Hristov, 66.) - Vujovic
A mérkőzés elején gyorsan kétgólos előnyt szerzett a Győr. A vendégcsapat ugyanakkor egy nagy védelmi hiba után szépített.
A szünet után ellaposodott a játék, a kapuk csak ritkán forogtak veszélyben, ezzel együtt az őszi bajnok, listavezető Győr megőrizte előnyét, így 14 mérkőzés óta veretlen a bajnokságban.
Trump és Putyin Ukrajnáról tárgyalt; a magyar kormány az építőipar legnagyobbjainak segítene; a májusi hideg reggelek miatt lesz nagyobb az inflációkövető adóemelés.
Sikerült ugyan elkerülni a katasztrófát, de a helyzet nem jó.
Az elnök rajongója, Laura Loomer aktivistaként szenteli az életét annak, hogy leleplezze azokat, akik nem eléggé lojálisak Trumphoz.
A Beatrice énekesének van véleménye és el is mondja.
Agárdon történt a baleset.