Lehetett-e újabb pilóta-öngyilkosság az Air India júniusi tragédiája?
Nemcsak a gépeket kell karbantartani, hanem a pilóták lelkét is.
Babos Tímea egyesben bejutott a kanadai Québecben zajló, 227 ezer dollár (57 millió forint) összdíjazású keménypályás női tenisztorna fináléjába.
A világranglistán 63. helyezett magyar játékos a szombati elődöntőben 1 óra 41 perc alatt győzte le az első helyen kiemelt cseh Lucie Safarovát.
A magyar teniszező a trófeáért a belga Alison Van Uytvanckkal küzd majd meg. Babos pályafutása ötödik egyéni döntőjére készülhet WTA-tornán, legutóbb idén februárban, hazai pályán, Budapesten éppen Safarovát legyőzve diadalmaskodott.
A szombati játéknapon Babos még párosban, illetve Stollár Fanny ugyancsak párosban, az elődöntőben lesz érdekelt.
Nemcsak a gépeket kell karbantartani, hanem a pilóták lelkét is.
A háború mellett harc folyik az élelmiszerért, és repedezik a klánok és a Hamász hallgatólagos paktuma.
Vihart kavart a Kneecap fellépése a Sziget Fesztiválon, a kormány után több mint 150 művész is azt követelte, hogy mondják le a koncertet.
Az influenszernek bíróság elé kellett állnia, de hozzászólása még a bírót is megnevettette.