- A magyar a szlovák mellett a világbajnoki ezüstérmes horvát, a walesi és az azeri válogatottal került egy csoportba.
- A csütörtök esti meccsről Marco Rossi szövetségi kapitány azt mondta, ez pályafutása legfontosabbja.
- Az olasz szakvezető hat pontra hajt, de a néggyel sem lenne elégedetlen a szlovákok és a horvátok ellen, akikkel vasárnap este mérkőzik a csapata.
- A Nagyszombatban tartott mérkőzésen a magyar szurkolókat hermetikusan elzárták a hazaiaktól, néhány magyar mégis megtalálta a módját, hogy sörös dobozokkal megdobálja a vendéglátókat.
Szlovákia–Magyarország - ÉLŐ
A Szlovákia elleni összecsapással kezdődik a jövő évi Európa-bajnokságra vezető selejtezősorozat a magyar labdarúgó-válogatott számára. Nagyon kellene a jó kezdés a magyaroknak, de eddig még sosem tudták legyőzni mostani ellenfelüket.
Foci-vb 2026
A szeizmikus norvég gól, a legkergébb gólöröm és egy kiállítás, amire táncolni lehet
Trump-tánccal trollkodó belgák, megállíthatatlan Haaland, kicsiző Hajdú B. – így fordulunk rá a vb legizgalmasabb szakaszára
A végén jött a dráma, Spanyolország nyerte a foci-vb szuperrangadóját, Cristiano Ronaldo nem lesz világbajnok
A diktátorok kedvenc játéka: a focivébé irányítása
„Régen is meleg volt, mégis túléltük” – miért kell újratanulnunk a nyár, a hőség és a napozás szabályait?
Magyar Péter Bohár Dánielnek: A családom pihenését és az utazásunkat magam fizettem
Új üzenet jelent meg a közmédia egyik felületén
A hirado.hu-n továbbra sincs hírszolgáltatás.