Mellár Tamás: Bezárult a kör, csapdában a magyar gazdaság
Elég megnézni a 2025-ös év első negyedéves számait és láthatjuk, nincs semmi túlzás ebben az értékelésben.
Nevelőegyesületében folytatja a 25-szörös válogatott csatár.
Elhagyja a Ferencvárost Böde Dániel, a klub 32 éves csatára – írja az NSO. A jelenlegi edző, Szerhij Rebrov érkezése óta mellőzött támadó 2012 óta játszott a Fradiban, ez idő alatt 237 tétmérkőzésen 103 gólt szerzett. Böde első profi klubjában, a Paksban folytatja, és vélhetően ott fejezi be pályafutását.
Böde a Fradi Médiának adott utolsó interjújában azt nyilatkozta, epizódszereplőként nem tud tovább maradni, és az eszére kell hallgasson, mert ha kezdőként játszhat az NB I.-ben, még lehet esélye újra magára húzni a válogatott mezt is.
A Ferencváros YouTube-csatornája összeszedte Böde 7 éves Fradi-karrierjének legszebb pillanatait pályán és azon kívül egyaránt:
Elég megnézni a 2025-ös év első negyedéves számait és láthatjuk, nincs semmi túlzás ebben az értékelésben.
A kormányfő Diogo Jotáról, Lázár Jánosról és a Tisza Pártról is beszélt egy videós interjúban, meg arról, hogy a felesége szólt neki: ne engedjen be egy migránst sem.
Az Amerika Párt megalapítását az elnöktől elhidegült topmilliárdos az X-en szavaztatta meg a követőivel.
David Zucker, a Naked Gun rendezője biztosan nem nézi meg a Liam Neesonnal készült negyedik részt, mert az szerinte ötlettelen másolat lesz csupán. A rendezőtrió egyharmadával Leslie Nielsen fingógépéről, a pilótás pedofilpoénokról, a Top Secret bukásáról és O.J. Simpsonról is beszélgettünk.