Wales ellen dől el, hogy mennyire értékes az azerbajdzsáni győzelem a 2020-as labdarúgó Európa-bajnokság selejtezősorozatában. Kövesse élő tudósításunkat.

1 2 3 4 5
Sorrend megfordítása

94. perc

Iszonyú nyomást sikerül kivédekeznie a magyaroknak, a legvégén még Bale előtt adódik egy ziccer, de Gulácsi megfogja. Vége.

Magyarország-Wales 1-0!

92. perc

A felezőről rúghatott szabadot Wales, Szalai vágta ki a Gulácsi kapuja felé tartó labdát.

A nyomás ismét fokozódik, még Hennessey, a walesi kapus is elcsorog a félpályáig.

©

90. perc

Wales nagyon küzd az egyenlítésért, de Szalainak sikerül kihoznia a labdát, így enyhül a nyomás a magyar kapu előtt.

©

86. perc

Sorra jönnek a magyar lehetőségek, előbb egy szabadrúgás, majd Szalai és Varga összjátékából.

Sokkal aktívabb a magyar csapat.

82. perc

Cserél Magyarország.

Szoboszlait Bese váltja.

81. perc

Pátkai góljával vezet a magyar válogatott!

Miután Szalai megharcolt egy előreívelt labdáért, a védő szorításában a földre került, de a labda Pátkai elé pattant, aki nagy gólt lőtt.

©

79. perc

Cserél Wales.

Lawrence helyére Vokes érkezik.

73. perc

Brooks helyére Wilson érkezik.

69. perc

Újabb magyar csere.

Dzsudzsák le, Kleinheisler be.

A magyar csk nagyot ment az első félidőben, de a másodikba elszürkült, elmaradtak a korábbi remek megmozdulásai.