A propaganda működése, az erotikus álmok titka és Lucas háborúi: a HVG nagy nyári könyvajánlója 1. rész
Idén is összegyűjtöttük azokat a könyveket, amelyekkel szívesen eltöltenénk a nyarat.
A lengyelek távolmaradása miatt nem jön létre a csúcstalálkozó, de kétoldalú tárgyalásokat azért tartanak.
Andrej Babis cseh miniszterelnök bejelentette hétfőn, hogy Lengyelország távolmaradása miatt nem tartják meg a V4-ek és Izrael csúcsértekezletét Jeruzsálemben, helyette kétoldalú találkozók lesznek. Hasonló bejelentést tett az izraeli kormány is.
Mint azt megírtuk, Jeruzsálemben találkoztak volna ma a visegrádi országok Izrael állam képviselőivel, Lengyelország azonban végül nem megy el a csúcstalálkozóra, mert Jiszráel Kac izraeli külügyminiszter a találkozó előtt – idézve Jichák Samír néhai miniszterelnököt – olyan kijelentést tett, hogy a "lengyelek az anyatejjel szívták magukba az antiszemitizmust".
Morawiecki "teljességgel megengedhetetleneknek" nevezte az ügyvezető izraeli külügyminiszter holokauszttal kapcsolatos kijelentéseit, és nem megy el a találkozóra.
Orbán Viktor magyar miniszterelnök a sajtófőnöke közlése szerint egyébként elutazik ma Jeruzsálembe, ahol Benjámin Netanjahu izraeli kormányfővel is tárgyal, ezért nem is megy ma a Parlamentbe, ahol amúgy az ellenzék egy akcióval várta volna.
Babis közölte Jeruzsálemben újságírókkal, hogy a V4-ek és Izrael csúcstalálkozóját várhatóan az év második felében tartják meg, amikor Csehország lesz az országcsoport soros elnöke.
Idén is összegyűjtöttük azokat a könyveket, amelyekkel szívesen eltöltenénk a nyarat.
Mindenre gondoltak azok a csalók, akik a videónkban megszólaló áldozatokat átverték.
Az oroszok novemberben vettek célba egy munkácsi elektromos alállomást.
Távozásuk után a közgyűlés határozatképtelenné vált.
Egyre többen teszik fel ezt a kérdést.
Kapu Tibor első magyar űrhajósként léphetett a Nemzetközi Űrállomás fedélzetére.
Várnai László elnézést kért a felpofozott diáktól és a képviselőtársaitól is.