Irán visszalőtt: Az amerikaiak katari bázisát érte rakétatámadás
Teherán kommunikációjából az olvasható ki, hogy szeretnék az ellenségeskedést ennyiben hagyni.
Több emberről tudni lehet, hogy súlyos égési sérüléseket szenvedett.
Négy ember meghalt, három pedig eltűnt egy észak-olaszországi vízerőműben történt robbanás következtében – írja a BBC. A robbanás a víz alatt történt a Suviana-tónál, a Bologna városától 70 kilométerre lévő erőműnél. Az érintett terület 30 méterrel a vízszint alatt található.
A közeli Camugnano város polgármestere az Ansa hírügynökségnek elmondta, hogy feltehetően karbantartási munkálatok során keletkezett tűz. „Ez egy súlyos baleset. Sok alkalmazott volt bent, és annál is többen vannak még” – mondta az olasz médiának Marco Masinara.
Több emberről tudni lehet, hogy súlyos égési sérüléseket szenvedett. Calogero Turturici, a helyi tűzoltó- és mentőszolgálat parancsnoka az olasz médiának elmondta, hogy az üzem egyes részei füsttel és vízzel teltek meg.
A vállalat közölte, hogy nincs jele annak, hogy a gát károsodott volna, de az erőmű egy időre szünetelteti a működését.
A Suviana-tó egy mesterségesen létrehozott tó, amely az Appennini-hegységben, Bologna közelében található. A tó egy 1932-ben készült gát megépítését követően jött létre.
Teherán kommunikációjából az olvasható ki, hogy szeretnék az ellenségeskedést ennyiben hagyni.
Bár a támadás meglepte a világot, voltak jól látható előjelei annak, hogy mire készül az Egyesült Államok.
Korábban Lázár János azzal vádolta meg őket, hogy túlterheléses támadást indítottak az EMMA rendszere ellen.
Lázár János tiszás hőbörgésről és hobbivasutas dünnyögésről írt a Facebookon.
Az elnökkel egyszer az irodájában, egyszer pedig Lengyelországban próbáltak végezni.
Karácsony Gergely ismét felhívta a figyelmet arra: önkormányzati rendezvényről van szó.